Dialogiset Työnohjaajat -verkosto

Dialogiset työnohjaajat ja prosessikonsultit maakunnittain:

KESKI-SUOMI

Lahti Juha O

Jyväskylä,
FM - Magister Artium (Tuebingenin yliopisto), Kulttuurienvälisen ohjauksen kouluttaja,
Opinto-ohjaaja, Työnohjaaja ja prosessikonsultti, Uraohjaaja
 
Vuoksi ja luode työnohjaus
Puhelin: 044 5454440
Email: vuoksi.luode.to@gmail.com

LAPPI

Koivula Minna

Oulu,
Toimintaterapeutti, työnohjaaja
 
 
Ilosta Oy
Puhelin: 050 5119061
Email: minna.koivula@ilosta.fi
http://www.ilosta.fi

Peltola Tuija

Oulu,
Sisätautien ja kirurginen sairaanhoitaja, äidinkielen opettaja, ammatillinen erityisopettaja, työnohjaaja
Ammattiopisto Luovi
Puhelin: 040-3193394
Email: tuija.peltola@luovi.fi
http://www.luovi.fi

Skarp Ari-Pekka

Oulu,
Psykologi, Master of Engineering, työn-
ohjaaja, prosessikonsultti
Dialogic Minds Oy
Puhelin: 040 5430312
Email: apskarp@gmail.com
http://www.dialogisuus.com

PIRKANMAA

Kuitunen Anna

Tampere,

Kulttuurituottaja AMK, FM, puheviestinnän


Puhelin: 040 5341297
Email: anna.kuitunen@gmail.com

POHJOIS-POHJANMAA

Leino Jaana Marjatta

Muhos,
työnohjaaja, perhe- ja paripsykoterapeutti
kuntoutuksen ohjaaja (yamk)
Muutosmatka - Jaana Leino
Puhelin: 040 931 7212
Email: jaana.leino@muutosmatkajl.fi
http://www.muutosmatkajl.fi

PÄIJÄT-HÄME

Punkanen Elise

Sammuttajankatu 7 A7
Lahti, 15110
KM, työnohjaaja, integratiivisessa
psykoterapeuttikoulutuksessa
Nuance Training & Supervicion
Puhelin: 040 5499577
Email: elise@nyanssi.net
http:// www.nyanssi.net

Silkko-Vainio Riitta

Orimattila,

Sosiaalikasvattaja, työnohjaaja

Minteli
Puhelin: 040 562 0934
Email: riitta.silkko-vainio@minteli.fi
http://www.minteli.fi

SATAKUNTA

Seppälä Pekka

Pori,
eMBA, prosessikonsultti, työnohjaaja

 
Covis Partners Oy
Puhelin: 0400 326327
Email: vepese@gmail.com
http://www.covis.fi

UUSIMAA

Ahonen Jorma

Upseerinkatu 1-3
Espoo, 00260
YTM, perheterapeutti VET
organisaatiokonsultti (IFSI)
Dialogic Oy
Puhelin: 040-5000275
Email: jorma.ahonen@dialogic.fi
http://www.dialogic.fi

Euramaa Katri-Ina

Upseerinkatu 1-3
Espoo, 02600
KK, VET perhe- ja pariterapeutti, työnohjaaja
 
Dialogic Oy
Puhelin: 0400-697191
Email: katri-ina.euramaa@dialogic.fi
http://www.dialogic.fi

Holm Pekka

Upseerinkatu 1 - 3
Espoo, 02600
Sosiaalityöntekijä, vet-perheterapeutti, lasten-
psykoterapeutti
Dialogic Oy
Puhelin: 040-5467741
Email: pekka.holm@dialogic.fi
http://www.dialogic.fi

Jordan-Klikki Päivi

Upseerinkatu 1-3
Espoo, 00260
MuM, työnohjaaja, perhe- ja pariterapiakou-
luttaja, perhe- ja musiikkiterapeutti
Dialogic Oy
Puhelin: 041 4559319
Email: paivi.jordan-kilkki@dialogic.fi
http://www.dialogic.fi

Kilpiä Juha

Helsinki,
Nuorisotyönohjaaja, seksuaalipedagogi,
työnohjaaja
 
Aktuaali Koulutuspalvelu
Puhelin: 040 5050114
Email: juha.kilpia@aktuaali.fi
http://www.aktuaali.fi

Pääkkö Aapo

Upseerinkatu 1 - 3
Espoo, 00260
Sosionomi, VET perheterapeutti, työnohjaaja
 
Dialogic Oy
Puhelin: 050-3057476
Email: aapo.paakko@dialogic.fi
http://www.dialogic.fi

Pouta Tiina

Upseerinkatu 1-3
Espoo, 00260
Sosionomi, psykoterapeutti, perhe- ja pari-
terapiakouluttaja, työnohjaaja
Dialogic Oy
Puhelin: 045-1373765
Email: tiina.pouta@dialogic.fi
http://www.dialogic.fi

Pruuki Lasse

Upseerinkatu 1-3
Espoo, 02600
TT, dos., perhe- ja pariterapiakouluttaja, työnohjaaja
Dialogic Oy
Puhelin: 044-5323965
Email: aapo.paakko@dialogic.fi
http://www.dialogic.fi

Rautiainen Eija-Liisa

Upseerinkatu 1-3
Espoo, 00260
Psykologi, PsT, vet-perheterapeutti, työnohjaaja
Dialogic Oy
Puhelin: 050 3568777
Email: eija-liisa.rautiainen@dialogic.fi
http://www.dialogic.fi

VARSINAIS-SUOMI

Suvanto Tarja

Aninkaistenkatu 14 b B 16
Turku, 20100
KM, työnohjaaja, psykoterapeutti, sosiaalityöntekijä
 
Caldanotus
Puhelin: 044 5120101
Email: tarja.suvanto@wippies.com